Вчені пояснили, навіщо чоловікам і жінкам потрібно їсти якомога більше полуниці

У ягоді міститься стільки вітамінів і елементів, що її можна вважати воістину чарівним еліксиром для людини.

полуниця

Ганяючись за новомодними препаратами для схуднення, гарного настрою і від старіння ми якось забуваємо, що всі розробки вчених засновані на природних продуктах, які можна вживати в їх первозданному вигляді, що набагато корисніше.

Наприклад, полуниця, для якої зараз самий сезон. Як виявилося, ця смачна ягода прекрасно допомагає зберегти ясність розуму. Це довели вчені лабораторії клітинної мікробіології ім. Салка в Ла-Хойї (штат Каліфорнія США). Вони встановили, що полуниця містить фізетин — речовину, здатну боротися з втратою пам’яті при хворобі Альцгеймера, що розвивається.

У дослідах брали участь майже 122 тисячі медичних сестер у віці від 30 до 55 років. З 1976 по 2001 рік вони раз на чотири роки детально описували, як часто і що саме вони їдять. З 1995 року у випробовуваних, які подолали 70-річний рубіж, оцінювалася діяльність когнітивної функції. Після закінчення експерименту вчені встановили, що жінки, які регулярно споживають полуницю і лохину, — найпоширеніші ягоди в США — значно відсунули процес когнітивної дегенерації, пов’язаної з віком. З’ясувалося також, що саме полуниця уповільнює процес старіння на клітинному рівні.

Дуже корисна полуниця і для чоловіків, які бажають надовго зберегти свою продуктивну функцію. Як виявилося, стійка назва еротики” полуничкою”, виникло не просто так. Полуниця з успіхом замінює Віагру.

Уже в XX столітті було встановлено, що такою властивістю полуниця володіє завдяки вмісту в ній цинку. Він не тільки підвищує сексуальну збудливість, але і на чверть збільшує ймовірність завагітніти. До речі, французи перед тим, як відправити молодят спати, готують їм полуничний суп з вершками.

У полуниці також містяться речовини антоціани – клас флавоноїдів, благотворно діють на серцевий м’яз. Регулярне вживання цих ягід більш ніж на 30 відсотків знижує ризик розвитку серцевого нападу у жінок.

А ще в полуниці міститься пектин сприяє травленню і допомагає в боротьбі з поганим холестерином. Фолієва кислота і залізо, кальцій і фосфор, марганець і калій, якими також багата полуниця. не дадуть пащу духом, додадуть бадьорості, зміцнять імунну систему. Конкретно калію, що міститься в цих ягодах, гіпертоніки зобов’язані зниженням тиску.

Полуниця не протипоказана навіть діабетикам, так як в ній дуже низький вміст цукру. Американські кінозірки, до речі, частенько практикують полуничну дієту. Завдяки вмісту в полуниці вітамінів С, В і РР ця ягода зміцнює імунну, нервову і судинну системи. Володіючи сечогінним ефектом, вона знижує набряклість. Також полуниця корисна при очищенні кишечника.

Незамінна полуниця і для зору. Тільки одна порція ягід містить більше 50 мг вітаміну С, що відповідає половині щоденної норми для людини. Якщо з’їдати щодня навіть половинну норму, це запобіжить помутніння кришталика і згодом позбавить від сліпоти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *