Вчені назвали спосіб швидко відновити печінку

Вчені Орегонського університету в США провели наукове дослідження, за підсумками якого розповіли, як можна швидко відновити печінку. На першому місці списку рекомендацій стоїть відмова від цукру.

Печінка

За словами авторів роботи, відновити печінку, пошкоджену внаслідок неправильного харчування, лише зменшенням в раціоні жирних страв не вийде. А між тим, збиток, нанесений цьому органу, може привести з таким серйозним наслідкам, як цироз, і навіть рак.

Фахівці рекомендують для відновлення печінки повністю змінити раціон, відмовитися від продуктів харчування з високим вмістом цукру, жирів і холестерину. Новий підхід допоможе знизити вагу, поліпшити обмін речовин і здоров’я в цілому. При цьому вчені рекомендують обов’язково збільшити фізичні навантаження.

Фахівці пояснили, що якщо відмовитися від жирної їжі, то можна зменшити вагу, проте оздоровити печінку не вийде, якщо не прибрати цукор. Орган, що переробляє шкідливі продукти, страждає від запалень, рубців та інших пошкоджень. Це може стати головною причиною пересадки печінки в 2020 році.

Автори дослідження називають отримані дані дуже значними, оскільки на сьогоднішній день від безалкогольної хвороби печінки страждає до 35,% дорослих. Більш того, цей невтішний діагноз все частіше ставиться дітям.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *