Вчені назвали симптоми, які передвіщають втрату слуху

Від вушних захворювань не застрахований ніхто. Вчені розповіли, які симптоми можуть передвіщати втрату слуху.

втрата слуху

Видання Express опублікувало думку фахівців про вушні захворювання, а також про ті явища, які можуть спостерігатися перед втратою слуху. До цього свою історію розповіла польська актриса Рула Ленська, яка стала страждати від проблем зі слухом після підводного плавання на Карибах.

«Я пірнала біля корала. Будучи живим організмом, він може потрапити в вухо і пошкодити там вії — крихітні волоски. Це може спровокувати втрату слуху. Незабаром після моєї відпустки з’явилася інфекція – через що вухо стало болісно хворіти”, – розповіла актриса.

Лікарі тоді виписали Кермі сильні антибіотики, але, як зізналася актриса, її шлях до одужання «зайняв цілу вічність».
Коментуючи випадок Рули Ленської, британські медики відзначили, що вушна інфекція, здатна привести до тяжких наслідків на кшталт втрати слуху, може наздогнати будь-яку людину.

«Втрата слуху найчастіше відбувається за вушної сірки, інфекції, перфорованої барабанної перетинки або хвороби Меньєра, яка являє собою ураження внутрішнього вуха. Таке порушення проявляється нападами лабіринтового запаморочення, шуму у вусі, зниження слуху», – розповіли фахівці.

За їх словами, провісниками проблеми може стати такий симптом, як виникають труднощі з розумінням людської мови в галасливих місцях. Якщо при цьому потрібна посилена концентрація, щоб зрозуміти людину, потрібно насторожитися, звернутися до лікаря.

Якщо людині важко налаштуватися на розмову у великій кімнаті з фоновим шумом і музикою, це теж тривожний знак, повідомили експерти.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *