Вчені назвали поєднання продуктів, які призводять до деменції

Не секрет, що здорова дієта приносить користь мозку. Однак здоровий раціон це не тільки продукти, але і як ви їх поєднуєте. Певні комбінації пов’язані з ризиком розвитку деменції, згідно з новим дослідженням французьких вчених, опублікованим у виданні Neurology від 22 квітня.

м'ясні продукти

Дослідження вивчило “харчові мережі” і виявило, що люди, чиї дієти складалися в основному з м’яса з високим ступенем переробки, крохмалистих продуктів і солодких закусок (печиво і тістечка), частіше страждали деменцією через роки, ніж люди, які їли різноманітні здорові продукти харчування.

“Ряд досліджень показав, що здорова дієта, наприклад, багата зеленими листовими овочами, ягодами, горіхами, цільним зерном і рибою, знижує ризик розвитку деменції. Багато досліджень були присвячені кількості та частоті. Наша робота пішла далі, щоб подивитися на поєднання продуктів, і виявила важливі відмінності в способах, якими продукти харчування вживалися спільно людьми, у яких розвивалася деменція”, – пояснює головний автор дослідження Сесілія Сам’єрі з Університету Бордо у Франції.

Дослідження

У дослідженні взяли участь 209 осіб із середнім віком 78 років, у яких була деменція, і 418 осіб, що відповідають віку, статі та рівню освіти, у яких не було деменції.

Було небагато відмінностей в кількості окремих продуктів, проте групи продуктів або звичні поєднання значно розрізнялися між людьми, що страждають деменцією і здоровими.

“Перероблене м’ясо було “центром” у харчових мережах людей з деменцією”, – сказав Сам’єрі. “Люди з деменцією, з більшою ймовірністю поєднували м’ясо з високим ступенем переробки (ковбаси, копченості та паштети), з борошняними крохмалистими і солодкими продуктами (картопля, алкоголь, печиво, тістечка). Це може вказувати на те, що частота, з якою оброблене м’ясо поєднується з іншими шкідливими для здоров’я продуктами харчування, а не їх середня кількість, важливі для ризику деменції”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *