Вчені назвали найбільш сприятливий час для занять спортом

Шляхом проб і помилок, вимірювань кров’яного тиску і контролю за результатами вчені з США зрозуміли, коли розумніше виконувати фізичні вправи. Експерти назвали ранок найбільш сприятливим часом для занять спортом.

Спорт

Після раннього пробудження калорії витрачаються швидше, ніж вдень або ввечері. Тому фізкультура з ранку допоможе в стислі терміни позбутися від зайвих кілограмів і зробити живіт плоским. Ранкова зарядка позитивно впливає на здоров’я людини і сприяє довголіттю. Вчені пов’язують такий ефект з насиченням організму киснем. Саме в ранні години даний процес протікає інтенсивніше. Тому експерти радять виконувати фізичні вправи вранці, оскільки це найбільш підходящий час для активності. Однак варто враховувати індивідуальні особливості людини. Наприклад, людям з дефіцитом маси тіла і астенією забороняється займатися спортом до сніданку. В даному випадку через брак вуглеводів людина може втратити свідомість.

Перед фізичним навантаженням необхідно проконсультуватися з лікарем. Деяким людям протипоказані інтенсивні заняття спортом. З обережністю до спорту слід ставитися при хворобах серця.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *