Вчені назвали звички, які вбережуть від раку і допоможуть дожити до старості

Вчені назвали звички, які обережуть від раку і забезпечать можливість дожити до глибокої старості. При дотриманні рекомендацій тривалість життя може зрости.

Старість

Фахівці Національної дослідницької ради США з’ясували, що якщо вести здоровий спосіб життя, то можна прожити довше звичайного на 14 років. Йдеться про старість без будь-яких хронічних захворювань. Вчені проаналізували опитування медиків за 30 років, причому об’єктами спостережень були 45 тис.чоловіків і 78 тис. жінок, вік яких становив 30-75 років.

Понад 42 тис.осіб вже померли, так як перші дані датуються 1979-м роком. Особи, які прожили менше 70 років, мали шкідливі звички, включаючи куріння і вживання спиртного. Те ж відноситься до людей, що страждають від зайвої ваги. Багато з чоловіків прожили 75 років, а жінки – 79 років. Представники обох статей, які вели здоровий спосіб життя, прожили на 37 і 43 роки більше відповідно.

Вчені відзначили необхідність правильного харчування, повної відмови від куріння і вкрай помірного вживання спиртного. Слід також контролювати свою вагу і підтримувати фізичну активність, в такому випадку людина може прожити 10-14 додаткових років.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *