Вчені назвали дієту, яка допомагає худнути без обмежень в їжі

Нещодавно команда вчених зі Сполучених Штатів Америки провела дослідження, щоб визначити, як схуднути без обмежень в їжі. Вони назвали дієту, яка допомагає скинути зайву вагу, але при цьому людина може багато їсти.

Середземноморська дієта

Як розповів провідний автор наукової роботи, найприємнішим і ефективним для схуднення режимом харчування визнана японська дієта. За його словами, саме вона допомогла скинути вагу без шкоди для організму тисячам людей. Так, людині потрібно споживати велику кількість овочів і чистої води. Через такий спосіб харчування людина не відчуває почуття голоду. Коли вона вживає інші, більш калорійні продукти, вона насичується більшою порцією. За словами дослідників, японська дієта крім зниження ваги сприяє поліпшенню загального самопочуття, нормалізації артеріального тиску і допомагає роботі серцево-судинної системи.

Вранці людині необхідно випивати на голодний шлунок приблизно 4 склянки води, через годину поснідати з великою кількістю овочів, а на обід можна обдурити організм, з’ївши варені броколі. Коли шлунок повний, то бажання перекусити солодощами, копченостями та іншими шкідливими продуктами пропадає.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *