Вчені назвали доступні засоби для зниження холестерину

Вчені розповіли про кращі доступні засоби, за рахунок яких можна домогтися зниження рівня холестерину. Знайти багато з таких можна практично на будь-якій кухні.

Часник

Гіперхолестеринемія часто розвивається у людей старше 40 років. Якщо не контролювати проблему, можна підвищити ризики виникнення атеросклерозу, коли в артеріях відбувається накопичення бляшок. У підсумку це загрожує вилитися в різні серцево-судинні недуги.

Знизити вміст в організмі холестерину можна за рахунок імбиру і розмарину, оскільки вони відрізняються протизапальними властивостями, підвищуючи при цьому рівень ЛПВЩ. Зменшити поганий холестерин можна за допомогою екстракту артишоку, що має в складі лютеолін.

Крім того, таким чином можна стимулювати організм більш активно переробляти з’єднання. Ще один доступний продукт для вирішення проблеми – зелений чай, відомий безліччю позитивних властивостей. Дослідження доводять здатність засобу боротися з поганим холестерином, при цьому не впливаючи на рівень хорошого.

Наявність підвищеного вмісту хімічної сполуки можна перевірити за допомогою аналізу крові. При цьому співробітники Національної служби охорони Здоров’я Великобританії рекомендують тим, хто має таку проблему, виключити з раціону жирну їжу. Серед інших корисних для роботи серцево-судинної системи продуктів вказуються часник, чебрець, пажитник, кардамон.

Джерело: AJTCAM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *