Вчені з’ясували, який фрукт збільшує силу м’язів

Після 30 років м’язова маса скорочується на 3-5% швидше. Якщо не вживати ніяких дій, до літнього віку втрата м’язової сили може викликати функціональні порушення, підвищений ризик падіння і більш високий ризик смерті. Вчені з’ясували, що тримати м’язи в тонусі здатний доступний в будь-якому магазині фрукт.

Фрукти

Спеціаліст з дієтології Едвін Кларк пояснює, що м’язову силу покращує уролітин за рахунок пожвавлення мітохондрій – електростанції клітини. Це було клінічно доведено. Організм людини отримує його з групи сполук під назвою еллагітанніни. Вони, в свою чергу, містяться в гранаті.

Дослідження показують, що дві склянки гранатового соку до і після тренування покращують відновлення м’язів. Також гранат багатий клітковиною і вітаміном С, що позитивно позначається на роботі кишечника і травлення в цілому. Порція, що приблизно становить ½ чашки гранатового насіння, дає 3,5 грама клітковини і 14% добової рекомендованої норми вітаміну C, повідомляє MSN Lifestyle.

При цьому експерти уточнюють, що не всім людям гранат допоможе підтримувати силу м’язів. Справа в тому, що перетворюють з’єднання з граната в уролітин певні кишкові бактерії. Вони є не у всіх. Тільки 30-40% людей мають їх в організмі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *