Вчені заявили про користь ходьби для здоров’я та схуднення

Вчені заявили, що проста ходьба має ряд переваг для здоров’я і схуднення людини. Така практика також налічує менше протипоказань, ніж біг, дозволяючи зміцнити тіло.

Ходити

Ще пару років тому співробітники Національної лабораторії Лоуренса Берклі в США зуміли встановити, що інтенсивна ходьба здатна виявитися навіть більш ефективною для профілактики серцево-судинних недуг, ніж біг. В рамках дослідження порівнювалися ключові показники здоров’я громадян у віці від 18 років до 80. У підсумку виявилося, що за рахунок регулярних прогулянок можна знизити ймовірність проблем з серцем на 9%. У випадку з бігом цей показник становить тільки 4,5%.

При ходьбі навантаження на суглоби куди менше, ніж при пробіжках. Це вкрай важливий момент для літніх громадян і тих, хто страждає від деяких захворювань. Інтенсивні прогулянки допомагають зміцнити кістки, привести м’язи в тонус і навіть поліпшити сон, дозволяючи знизити рівень стресу. Для помітних результатів на ходьбу щодня потрібно витрачати від 30 хвилин до години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *