Вчені виявили напій довгожителів

Щоб збільшити тривалість життя, залишаючись при цьому здоровим і повним сил, необхідно вести правильний спосіб життя, дотримуватися збалансованої дієти і не забувати про фізичну активність. Однак було доведено, що вживання певного напою, який складається всього з двох інгредієнтів, також знижує ризик передчасної смерті.

Напій з куркумою

З давніх-давен куркума відома своєю потужною користю для здоров’я. Цілющі властивості цієї спеції використовувалися різними народами протягом століть. У медицині куркуму цінують за її потужний протизапальний ефект, а також як натуральний болезаспокійливий засіб і підсилювач метаболізму. Крім цього, вона здатна знизити ризик раку і деяких типів діабету, повідомляє Express.

Іншим важливим складовим “напою довголіття” є комбуча або чайний гриб. Це ферментований чай, який вважається відмінним джерелом органічних кислот, вітамінів групи В і різних штамів пробіотиків.

Згідно з американськими дослідженнями, чайний гриб має найбільш виражену антимікробну дію проти всіх досліджених вченими бактерій. Крім того, він показав ефективність проти росту і поширення ракових клітин, що пов’язують з високою концентрацією поліфенолів і антиоксидантів.

Численні експерименти показали, що приготований з чайного гриба і куркуми напій володіє широкими протизапальними та іншими протираковими властивостями. На підтвердження своїх доводів вчені наводять як приклад Окінаву. У цій острівній державі зафіксована найбільша середня тривалість життя в світі – 81,2 року, при цьому в раціоні місцевих жителів значне місце займають напої з куркумою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *