Вчений розвінчав найдивніші міфи про контрацепцію

Вчений Джеймс Вонг, що працює в галузі біології, розвінчав найдивніші міфи про контрацепцію. Зокрема, фахівець попереджає, що папая жодним чином не захистить від настання вагітності.

Контрацептиви

Останнім часом стали популярні різного роду сумнівні засоби, які обіцяють допомогти запобігти небажану вагітність. Наприклад, є люди, які думають, що вживання папаї протягом декількох тижнів завадить зачати дитину.

За словами вченого, ця небезпечна тенденція може призвести до смерті представниць прекрасної статі. Незважаючи на те, що цей фрукт небажаний для жінок в цікавому положенні, оскільки він містить латекс, це не означає використання як метод контрацепції.

Теж саме стосується включення в раціон інжиру, який жодним чином не вирішить поставлену задачу.

Як з’ясувалося, пані розраховують замінити презервативи та інші методи контрацепції выпиванием чаю з рослини Pennyroyal (м’ята болотна), що несе в собі високим ризики отримати пошкодження печінки і піти з життя раніше покладеного терміну.

Імбирний чай також не може служити захистом в цьому питанні. Джеймс Вонг закликав жінок не покладатися на такого роду сумнівні засоби, а використовувати презервативи або звертатися до гінеколога, щоб він підібрав відповідні протизаплідні таблетки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *