Виявлено простий і доступний ключ до довголіття

Основними причинами смертей у світі є рак і хвороби серця, констатують лікарі. Вони розповіли про спосіб, який зможе захистити від серйозних проблем і допомогти продовжити життя.

Насіння льону

Вживання в їжу насіння льону здатне забезпечити захист від смертельних захворювань, пише Express. Дослідження показують, що лігнани (рослинні сполуки), а також клітковина і жири омега-3 в лляному насінні можуть допомогти знизити рівень «поганого» холестерину та інші фактори ризику.

Йдеться про ЛПНЩ-холестерин, пояснюють фахівці. Це жирна речовина, яка прилипає до внутрішньої частини стінок артерій, тим самим підвищуючи ризик серцевих захворювань.

Більш того, насіння льону також можуть допомогти знизити кров’яний тиск – ще один провісник серцевих захворювань. Для цього медики радять вживати їх-наприклад, додаючи в склянку води – регулярно протягом трьох місяців.

Кілька досліджень показали, що вживання в їжу насіння льону може знизити маркери росту пухлини у жінок з раком грудей, а також може знизити ризик інших видів раку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *