Виявлено нетиповий симптом діабету

Згідно з новими дослідженнями, діабет другого типу може розвиватися через несподіваний фактор. Вчені Каролінського інституту в Стокгольмі з’ясували, що може вплинути на появу цієї хвороби.

Діабет

За даними Міжнародної федерації діабету, діабет другого типу є глобальною проблемою громадського здоров’я, від якої страждають 9 з 100 дорослих у всьому світі. Як повідомляє The Mirror, дослідники виявили 19 основних причин, які можуть спровокувати його розвиток. Крім ожиріння, підвищеного тиску і куріння діабет другого типу може викликати розлад, з яким стикаються дуже багато. Це стосується навіть тих, хто веде здоровий спосіб життя і не страждає від зайвої ваги.

Дослідження показало, що люди, які страждають від безсоння, на 17% частіше хворіють на діабет другого типу. Справа в тому, що при безсонні сповільнюється обмін речовин, що може бути небезпечно для організму. Відзначається, що депресія, вживання великої кількості алкоголю і кави також збільшують ризик розвитку захворювання.

Діабет другого типу пов’язаний з генетичною схильністю, зміною режиму харчування і швидкими змінами способу життя. Хвороба вражає людей по всьому світу. Вилікуватися від неї складно, часом неможливо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *