Випадання вій і почервоніння: 7 змін тіла, які не можна ігнорувати

Дуже часто досить один раз подивитися на себе уважно, помітити певні зміни, щоб зрозуміти — зі здоров’ям щось недобре. Будь-яке нездужання може бути сигналом для походу до лікаря. Про які саме зміни тіла йдеться, читайте в матеріалі.

брови

Набряк повік

Набряки верхніх повік сигналізують про порушення в роботі нирок. А ось нижні часто опухають через проблеми з серцем або печінкою. Тому якщо протягом декількох днів проблема не йде, то не варто ігнорувати подібні зміни тіла.

Почервоніння обличчя без вагомої причини

Обличчя може червоніти з різних причин, наприклад, від фізичного навантаження, від прийому алкоголю. Але іноді це відбувається без якої б на те причини. За словами медиків, є кілька пояснень таким змінам тіла. Якщо почервоніння часткове, яке супроводжується запамороченнями і потемнінням в очах, то мова може йти про скачки артеріального тиску. Червоніюче обличчя у жінки за 40 може говорити про наближення менопаузи. А також червоне обличчя може утворитися при демодекозі.

Тріщини в куточках рота

Найчастіше це говорить про хронічне нездужання. Крім того, такі зміни тіла можуть бути ознакою патологічного дефіциту вітамінів А, Е і групи В. Дуже часто проблема виникає у курців і страждають від інтоксикації організму.

Суха шкіра

Зазвичай шкіра може сохнути взимку, так як організму бракує вітамінів. Але часом в інші пори року теж спостерігається занадто суха шкіра. Причиною таких змін може бути порушення гормонального фону або ж розвиток цукрового діабету. Бажано в такому випадку звернутися до лікаря, так як наслідки подібних змін тіла можуть бути катастрофічними.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *