Визначено кращі продукти для здоров’я порожнини рота і зубів

Згідно з даними досліджень, одним з кращих продуктом для збереження здоров’я порожнини рота і хорошого стану зубів вченими був визначений порошок з какао-бобів без цукру.

Зуб

Як повідомляє Healthline, какао-крупка має цілу низку переваг, що роблять її одним з кращих продуктів для здоров’я порожнини рота і зубів.

“Полоскання рота розчином какао-бобів знищує бактерію, що є причиною карієсу. Вміщені в ньому поліфеноли створюють бар’єр між зубами і нальотом”, – констатують вчені.

Крім того, для збереження здоров’я порожнини рота корисно вживати продукти з якісного молока – вони насичені вітаміном К2, життєво важливим для зубів. Увійшли в список кращих і продукти, що містять комплекс вітаміну К2 і фосфору, – яловичина, паштет з гусячої печінки, яйця, куряча печінка.

Також було визначено, що листова зелень підтримує життєдіяльність корисних бактерій в ротовій порожнині, забезпечує зуби великою кількістю потрібних їм мінералів. Слід їсти капусту, шпинат, зелень ріпи, мангольд, руколу.

Жирна риба є одним з кращих продуктів для підтримки здоров’я ясен, до того ж джерелом вітаміну D, важливого для засвоєння вітамінів А і К2, зміцнюють емаль. До того ж вчені рекомендують вживати в помірній кількості цитрусові – ці продукти особливо багаті вітаміном С, що зміцнює кровоносні судини і сполучну тканину в роті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *