Визначено види солодощів, які здатні довести до появи раку

Певні види солодощів вкрай негативно впливають на організм, сприяючи появі раку. Зокрема, довести людину до онкологічного захворювання можуть тістечка і торти з кольоровою глазур’ю, встановили Малайзійські вчені.

Солодке

Дослідники Університету Малайя визначили види солодощів, які можуть бути винуватцями виникнення злоякісних пухлин. Першими список солодощів, здатних довести до раку, увійшли вироби, що мають різнобарвне покриття. Вчені констатують: “веселе”, привабливе забарвлення забезпечують хімічні інгредієнти на основі нафтопродуктів.

Одним з найнебезпечніших для людського здоров’я є харчовий барвник E129, що надає солодким продуктам червоні відтінки. Проведені в США дослідження свідчать: на людський організм він діє як канцероген, що провокує аномальну активність клітин.

Особливо багато шкідливого барвника, за словами вчених, містять мармеладні вироби червоного кольору. Також він щедро додається виробниками в сиропи для морозива (зазвичай мають ягідний смак).

Крім того, фахівцями було визначено, що довести організм до появи в ньому раку здатні дешеві цукерки: льодяники, карамельки. У більшості випадків смакові якості “бюджетних” солодощів поліпшуються за рахунок генетично модифікованих сиропів.

Ще один вид потенційно небезпечних солодощів – розчинний гарячий шоколад в пакетиках, приготування якого вимагає просто заливки окропом. Як було визначено, кожна така упаковка може містити трансжири, що порушують фізіологічні процеси на клітинному рівні.

Експерти відзначають: вживати якісні солодощі в обмеженій кількості не шкідливо, але їх надлишок в раціоні здатний довести людину до виникнення раку.

“Дані продукти є джерелом швидких вуглеводів, споживання яких сприяє різкому підвищенню концентрації глюкози в крові. У відповідь організм збільшує виробництво інсуліну і інсуліноподібного фактора росту (IGF), який запускає сигнали, що впливають в тому числі на формування ракових пухлин”, – пояснюють наукові фахівці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *