Вживання алкоголю в «помірних кількостях» є причиною хвороб і ранньої смерті – дослідження

Проблема полягає не тільки в пияцтві, а в тому, що вживання алкоголю в рамках щотижневих посібників з низьким ризиком може призвести до госпіталізації і смерті, згідно з новим дослідженням, опублікованим в журналі досліджень алкоголю і наркотиків (Journal of Studies on Alcohol and Drugs).

алкоголь

Люди, які помірно п’ють “не ізольовані від шкоди”, пишуть дослідники на чолі з професором Адамом Шерком з Канадського інституту досліджень споживання речовин в університеті Вікторії.

Дослідження

Шерк та його колеги виявили, що значна частина смертей та інвалідності, спричинених вживанням алкоголю, спостерігалася у тих, хто вживав алкоголь відповідно до правил, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я. Наприклад, понад 50% випадків смерті від раку в результаті вживання алкоголю сталося серед людей, що п’ють помірно. Крім того, 38% всіх пов’язаних з алкоголем смертей сталися серед людей, що п’ють нижче щотижневих лімітів, або серед колишніх питущих.

Висновок

Вчені вважають, що деякі національні рекомендації щодо вживання алкоголю, які публікуються в багатьох країнах, щоб допомогти питущим приймати обґрунтовані рішення щодо здоров’я, можуть бути занадто високими.

Шерк пропонує знизити рекомендовані межі: “не пийте або, якщо п’єте, то не більше одного напою в день”.

В цілому, найкраща порада для вживання алкоголю полягає в наступному:

“Коли мова йде про вживання алкоголю, чим менше, тим краще”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *