Британські вчені назвали причини для зміни щіток раз в три місяці

Вчені одного з британських університетів розповіли про причини зміни щітки для чищення зубів раз в три місяці. Вони також дали прості рекомендації для уникнення проблем зі здоров’ям.

зубна щітка

Дослідники з’ясували, що жорсткість цього інструменту особистої гігієни з плином часу не змінюється, але на своєму ворсі збирається величезна кількість бактерій і мікробів. У зв’язку з цим можуть виникати різні запалення порожнини рота.

Експерти прийшли до висновку, що після декількох місяців використання зубної щітки вона втрачає свої властивості і не здатна якісно очищати зуби від залишків їжі та нальоту. В підсумку людина має ризик втрати зубів.

Люди, що мають спільний санвузол, можуть зіткнутися з тим, що при змиві води в туалеті краплі можуть розлетітися і осісти на щітці або рушнику. Це прекрасне місце для цвілі і вірусів.

Вчені також встановили, що старий прилад особистої гігієни здатні пошкодити ясна, що в подальшому стане причиною розмноження бактерій. Лікарі порекомендували дотримуватися простих правил, які допоможуть уникнути проблем зі здоров’ям. Вони порадили міняти щітку відразу при деформації ворсу, вибирати потрібну жорсткість щітки, згідно вікової категорії, або рекомендації лікаря, а також промивати новий прилад теплою водою з милом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *