Брехня може довести людину до небезпечних хвороб

Самому собі не соврешь, знання про сказану брехню буде впливати на здоров’я людини. Вчені розповіли про те, що брехня не тільки псує репутацію, але і веде до розвитку фізичних захворювань.

звичка брехати

Фахівці з Університетського коледжу Лондона провели дослідження, вивчаючи вплив брехні на організм людини. Вони виявили, що в ситуації, коли одна людина бреше іншій, негативні зміни відбуваються у всіх – і у того, хто говорить явну брехню, і у того, хто її слухає.

За словами дослідників, у людини, яка свідомо йде на обман, в мозку активізується окрема ділянка, так званий «детектор помилок», що в свою чергу стимулює роботу мигдалеподібного тіла, яке відповідає за генерацію страху. В результаті в організмі виростає рівень стресу, тривожності, починає підвищуватися тиск. Такі ж процеси відбувається в організмі людей, які слухають брехню.

Таким чином, нервова система брехунів змушена переносити підвищені навантаження, і це може призвести до виникнення хвороб як наслідків даного процесу.

“Часта брехня також може призводити до виникнення серйозних захворювань. Наукові роботи показали, що обман часто пов’язаний з онкологічними захворюваннями, ожирінням, депресією і залежностями”, – констатували наукові фахівці.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *