Австралійські дієтологи знайшли ідеальну методику схуднення

Австралійські дієтологи знайшли ідеальну методику схуднення. Основною тезою методики є поетапність. Інтервальна втрата ваги знижує стрес, що наноситься організму при скиданні ваги, і допомагає утримати результат, який з’явився.

продукти для схуднення

Лікар-дієтолог Нік Фуллер, що працює в Університеті Сіднея, поділився з охочими скинути вагу простою і дієвою методикою. За словами експерта, основною метою схуднення є закріплення досягнутого результату. Саме тому експрес-дієти, голодування і тому подібні швидкі способи придбати фігуру мрії дають лише тимчасовий ефект, при цьому завдаючи серйозної шкоди організму.

Метод, який сіднейський вчений вважає найбільш результативним, називається інтервальним. Він грунтується на повільному скиданні зайвих кілограм протягом одного місяця і підтримці ваги стабільним протягом наступного періоду в 31 день. Цей цикл варто повторювати до тих пір, поки бажаний результат не буде досягнутий.

Такий спосіб схуднення не завдає шкоди організму, тому що не є стресом. З цієї ж причини скинуті кілограми не повертаються. Місяці підтримки ваги достатньо для адаптації тіла до нових форм і відчуттів – це робить методику посильної для всіх бажаючих схуднути і зберегти нову фігуру надовго.

Раніше дієтолог розповіла про продукти, які шкодять.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *